خانه دربارهی ما

سرویس

نمایه شرکت

پکن DEVICT TECHNOLOGY CO.، LTD تاسیس در سال 2006، و سرمایه گذاری NINGBO DEVIE ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.، LTD در سال 2014 است. این تولید کننده حرفه ای برای توسعه و ساخت قایق از راه دور هوشمند با تکنولوژی بالا در سطح بالا است. DEVICT با داشتن بیش از 10 سال سابقه تولید طعمه ای با کیفیت با نام تجاری "DEVICT" در صنعت ماهیگیری و با توجه به اصل "حرفه ای، تمرکز و برنده شدن با تکنولوژی"، بسیاری از قایق های طعمه بالا در بازار را تحمل کرده اند ، و نام تجاری بین المللی خود را در بازار اروپا ساخته است، همچنین شهرت فراوانی را در سراسر جهان به دست آورد.

DEVICT بر اساس پروژه اصلی پروژه طوفان راه آهن، یک سیستم مدیریت کامل را برای تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش ساخته است. تیم توسعه فن آوری شرکت با تجربه غنی در طراحی و ساخت قایق و فن آوری هوشمند از قایق های راه دور است. این توانایی ها در طراحی نرم افزار و تولید هیئت مدیره الکترونیکی دارد. ما می توانیم سرویس OEM یا ODM را برای توسعه انواع قایق های طعمه دار از راه دور و قایق هوشمند از راه دور برای رفع نیازهای بازار در سراسر جهان ارائه دهیم.

در حال حاضر، خطوط تجاری شرکت از صنعت ماهیگیری اصلی به بسیاری از زمینه های صنعتی جدید از جمله حفاظت از محیط زیست، هیدرولوژی، آشکارساز سونار حرفه ای، قایق های گشت زنی هوشمند و نجات هوشمند در آب گسترش یافته است گسترش ... همراه با رشد سریع تقاضای بازار در USV هوشمند، چشم انداز توسعه کسب و کار به طور گسترده ای در آینده خواهد بود.

فن آوری پیشرفته هوشمند، قطعات با پایدار با ثبات بالا، مواد قایق با کیفیت بالا با پلاستیک مهندسی ABS، طراحی ساختار قایق های علمی، ظاهر رنگی با عملکرد عالی محصولات، نکات برجسته و مزیت رقابتی برای "DEVICT" هوشمند از قایق های راه دور در بازار است ... این بنیان قوی برای تضمین توسعه بلند مدت شرکت در آینده است، همراه با تولید نیرومند منابع در اطراف نینگبو و تیم کارکنان با نیروهای انسجام قوی و همچنین توانایی های رقابتی.

صنعت قوی تقویت قدرت ملی، رویای هر چینی است و قایق هوشمند "DEVICT" در آینده در سراسر دنیا رهبر جهان است و همچنین رویا برای هر عضو "DEVICT" است ...

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ردیابی هر محصول طعمه DEVICT محصول جدید به متولد به طور کامل نمایش DEVICT شرکت توسعه است.

در سال 2005:

پس از اتمام طراحی قالب برای بتاتیک کاتاماران، بازار شروع به تست کرد.

در سال 2008:

قایق مهاجم MONO، طعمه MONO boat-3 bac و CATAMARAN baitboat شروع به استفاده از قطعات الکترونیکی ساخته شده در چین کردند و شروع به آزمایش بازار داخلی چین کردند.

در سال 2010:
شرکت DEVICT شروع به استفاده از نام تجاری در بازار کرده و سریال محصولات را با مدل های مختلف با امکانات مختلف برای انتخاب انتخاب می کند. به عنوان یک نقطه عطف، DEVICT در همان زمان شروع به توسعه بازار چینی و خارج از کشور می کند که به عنوان سازنده حرفه ای برای تولید طعمه ماهیگیری با نام تجاری DEVICT عمل می کند.

 

در سال 2011:
نیاز به یکپارچگی بازار و نیاز به توسعه شرکت، قایق باتلاق Smono شروع به طراحی و پس از بیش از یک سال آزمایش، آن را در اواسط سال 2012 وارد بازار شد.

 

در سال 2011:
تمام قطعات الکترونیکی که با طعمه زدن ماهیگیری DEVICT تعریف می شوند، همه با محصولات با نام تجاری با کیفیت بالا هستند و یا توسط DEVICT توسعه بخش خود را تحت استاندارد بین المللی ساخته شده است.

 

در سال 2012:
شروع به توسعه قایق طعمه کنترل از راه دور Scata به منظور گسترش بازارهای بیشتر و فشار بازار آن را در بازار بعد از سال 2013.

 

در سال 2013:
DEVICT بر اساس پایه فعلی کنترل طوفان کنترل از راه دور، شروع به توسعه قایق از راه دور با نیروی محرکه قدرتمند با امکانات هوشمند برای دیدار با بازار جدید میدان که برای تحقیقات منابع آب و هیدروژئولوژی، حفاظت از محیط زیست و آبزی پروری استفاده می شود.

 

در سال 2013:
کنترل کننده سرعت بالا DEVICT با حقوق مالکیت معنوی اختصاصی بیرون می آید و شروع به استفاده از قایق های طعمه ماهیگیری DEVICT می کند.

 

در سال 2014:
شروع به توسعه پروژه "DEVICT ماهیگیری ربات" که با GPS و ماهی یافتن عملکرد با هم.

 

در سال 2015:
قایق باطله کنترل از راه دور Scata بالغ شروع به توسعه بازار در سراسر جهان است.

 

در سال 2015:
پس از توسعه بیش از 2 سال، قایق با راننده با ظرفیت بالا با نیروی محرکه قدرتمند و تاسیسات هوشمند شروع به استفاده از بازار تحقیقات هیدروژئولوژیکی کرد و اطلاعات فنی آن در سطح بالا در این صنعت در سراسر جهان ذکر شده است.

 

در سال 2016:
پس از حدود 2 سال توسعه، "ربات ماهیگیری DEVICT" شروع به روبرو شدن با بازار. برجسته نه تنها در GPS + ماهی یاب، بلکه در کروز خودکار و عملکرد "یک کلید به عقب خانه" است. مزیت رقابتی اصلی آن در میان محصولات مشابه در سراسر جهان است.

 

در سال 2016:

پس از تکمیل و تست بیش از یک سال، موتور بدون برس که در چرخ طعمه DEVICT استفاده می شود، بازار را آزمایش می کند. DEVICT دوباره به استفاده از فناوری جدید در قایق طعمه تبدیل می شود، که رهبر برای استفاده از باتری 2.4Ghz و لیتیوم در گذشته بوده است ...

در سال 2017:
پس از بیش از 1.5 سال تست و تمرین در بازار، DEVICT AUTOPILOT و DEVICT FISHING ROBOT پس از اوت 2017 با عملکرد بسیار بالغ و طراحی انسانی تحت فشار قرار دادند. این می تواند با استفاده از راهنمای نقشه GOOGLE، baiting و sailing با ناوبری خودکار، با کنترل قرص یا گوشی های هوشمند توسط APP با سیستم آندروید و یا IOS، تشخیص ماهی و آب زیر عمق آب 80M ... استفاده از همه چیز برای ماهیگیری بسیار فوق العاده است!

در سال 2017:
ما یک تیم بسیار حرفه ای در زمینه توسعه فناوری هوشمند داریم. این نه تنها می تواند تمام قطعات الکترونیکی را برای قایق طعمه ما توسعه داده و تولید کند، بلکه خط تولید محدوده جدیدی را در قایق هوشمند بدون سرنشین ایجاد کرد که به طور گسترده ای در هیدروژئولوژی، حفاظت از محیط زیست، بازرسی گشت در سطح آب و شناسایی زیر آب ...

Beijing Devict Technology Co.,Ltd Beijing Devict Technology Co.,Ltd Beijing Devict Technology Co.,Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : DEVICT

تعداد کارمندان : 11~50

فروش سالانه : $1 million-US$2.5 million

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب RC ماهیگیری طعمه قایق برای فروش کیفیت خوب RC ماهیگیری طعمه قایق برای فروش کیفیت خوب RC ماهیگیری طعمه قایق برای فروش کیفیت خوب RC ماهیگیری طعمه قایق برای فروش